Agencja POZiTiV.pl | ☑ Pozycjonowanie stron | GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT |
Napisz do Nas!

Pozycjonowanie Stron w Wyszukiwarce Google

Skuteczny sposób na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie!

Skontaktuj się z naszym Certyfikowanym Specjalistą Google

 CZYM JEST POZYCJONOWANIE?

Pozycjonowanie to część procesu potocznie zwanego SEO (ang. Search Engine Optimization), który polega na osiągnięciu jak najwyższej pozycji na stronie Google. Działania związane z pozycjonowaniem obejmują: wybór słów kluczowych dla kampanii w oparciu o poziom konkurencyjności i średnią miesięczną liczbę wyszukiwań, przeprowadzenie audytu optymalizacyjnego dla strony internetowej, opracowanie strategii podwyższenia pozycji strony www w rankingu Google oraz ( w oparciu o wcześniej sprecyzowane kryteria ) budowanie bazy wysokiej jakości odnośników do strony i bieżący monitoring efektów pracy. Jeśli umiejętnie połączymy strategię podwyższenia pozycji w rankingu z optymalizacją oraz treścią strony, to możemy dodatkowo zwiększyć ilość klików. Przykład optymalizacji i treść linku do strony poprawnie zaindeksowanej przez Google wygląda następująco:

Pozycjonowanie Gdynia Gdańsk Sopot Trójmiasto | Agencja  Pozitiv.pl

www.pozitiv.pl/pozycjonowanie

Agencja interaktywna POZiTiV.pl Al. Zwycięstwa 96/98 PPNT, 81-451 Gdynia | Kontakt (+48) 535507007 Zajmujemy się profesjonalnym Pozycjonowaniem stron internetowych  w wyszukiwarce Google..

Kampania pozycjonowania

  • Jeśli jest prowadzona dla odpowiednio dobranych słów kluczowych, to jest bezwzględnie najtańszą i najbardziej skuteczną metodą promowania usług, produktu lub marki w internecie przy jednoczesnym zachowaniu „transparencji” działań marketingowych.

 

  • Cieszące się sporym zaufaniem naturalne wyniki wyszukiwania w Google dają klientom poczucie panowania nad wyborem dostępnych w wyszukiwarce treści.

 

  • Pozycjonowanie pozwala znacząco zwiększyć liczbę klientów trafiających na stronę www  bezpośrednio ze strony wyników wyszukiwania, co przekłada się na zwiększenie ilości sprzedaży usług lub towarów.

 

  • Wyższa pozycja w Google.pl wpływa również na wzrost prestiżu marki wśród internautów i pozwala obniżyć lub zupełnie zlikwidować część środków przeznaczanych na inne metody promocji.

JAKIE SĄ GŁÓWNE ZALETY POZYCJONOWANIA?

Efektywność

Algorytm wyszukiwarki jest stworzony za pomocą wielu prostych działań matematycznych, które sprowadzają się do jednego i pewnego stwierdzenia: Im wyższa pozycja strony w wyszukiwarce, tym większa ilość klientów odwiedza Twoją witrynę!

 

Nieinwazyjność

Wyniki organiczne Google nie są uważane przez internautów za reklamę w przeciwieństwie do tradycyjnych metod promocji (TV, Radio, Prasa) i reklam internetowych.

NISKIE KOSZTY

Pozycjonowanie stron jest najtańszym sposobem promocji usług, produktu lub marki w internecie. Jest tańszy także od wszelkich rodzajów reklamy tradycyjnej. Wieloletnie badania potwierdzają fakt, że koszt zdobycia klienta za pomocą pozycjonowania stron www jest do 450% tańszy niż promocja w TV i do 150% tańszy niż reklama za pomocą kampanii linków sponsorowanych Google Adwords.

ZAUFANIE

Internauci mają bardzo wysokie zaufanie do wyników organicznych wyszukiwarki Google. Mimo, że pozycjonowane strony zajmują niższe miejsce niż reklamy sponsorowane, to są one znacznie częściej odwiedzane z powodu zaufania do naturalnych odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów.

OPIS PROCESU POZYCJONOWANIA

Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z podpisaniem umowy i wybraniem odpowiadających ścisłym wymogom słów kluczowych nasi specjaliści wykonają dla Państwa niżej wymienione działania mające na celu osiągnięcie celów kampanii pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google.

 

;

Audyt promowanej strony pod kątem poprawności kodu i treści

;

Optymalizacja witryny

;

Podpięcie strony pod systemy analityczne Google:
Google Analytics
Google Webmaster Tools

;

Bieżący monitoring efektów pracy

;

Budowa bazy odnośników (white hat SEO)

;

Budowa nowego zaplecza stron dla pozycjonowanej witryny

;

Podpięcie strony pod system raportujący proces SEO

;

Remarketing

;

Raportowanie procesu SEO

Biuro

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio w siedzibie
pod adresem.

Al. Zwycięstwa 96/98,

81-451 Gdynia, PPNT lok. 132,

INFOLINIA: (+48) 535-507-007

Email: agencja@pozitiv.pl